Компанія DELTA Electronics розробила дві нові модифікації перетворювачів частоти серії VFD-E. Одна з них VFD-E-P з розділеною системою охолодження конструктивно виконана без охолоджуючого радіатора і призначена для експлуатації у запиленому середовищі. Друга модифікація VFD-E-T – це перетворювачі типорозміру А, що мають у своєму складі вбудований гальмівний ключ та можливість безпосереднього підключення гальмівного резистора (у стандартному виконанні перетворювачі VFD-E типорозміру А вбудованого гальмівного ключа не мають).
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Вбудований ПЛК (програмований логічний контролер) дозволяє гнучко адаптувати перетворювач для широкого кола задач автоматизації без застосування зовнішніх приладів (лічильників, таймерів, контролерів та ін.), що веде до загального зменшення витрат;
- Програмування вбудованого ПЛК може виконуватися однією з трьох мов програмування: LAD (релейно-контактна логіка), IL (список інструкцій), SFC (послідовні функціональні схеми). Нова високоефективна серія, що поєднує в собі компактне конструктивне виконання з широкими можливостями та відмінними експлуатаційними характеристиками;
- Розвинені функції захисту, що включають високоточний вимір струму, повний захист від перевантаження по струму (oL, oL1 і oL2), струмообмеження і запобігання перенапрузі, захист від короткого замикання, автоматичне повторне включення, пошук швидкості і захист двигуна від перегріву (PTC -термістор);
- Можливість виносу пульта керування зі світлодіодним індикатором та вбудованим потенціометром. А також можливість експлуатації без пульта керування;
- Вбудований порт RS-485 (MODBUS), а також додаткові мережеві модулі для підтримки популярних комунікаційних протоколів, включаючи Profibus, DeviceNet, LonWorks і CANopen;
- Вольт-частотний та векторний алгоритми управління;
- Автотестування та визначення параметрів двигуна при векторному керуванні;
- Вихідна частота від 0.1 до 600 Гц.;
- Можливість установки як на стінку, так і на DIN-рейку (з адаптером кріплення). Для оптимального використання місця в шафі допускається щільне встановлення VFD-E за рахунок високоефективного охолодження;
- Вбудований РЧ-фільтр (у моделях 230В/1ф та 460В/3ф) для зниження електромагнітних перешкод та відповідності нормам ЕМС.
- RFI-перемикач надає можливість відключення ланцюжка конденсаторів "Y" фільтру при використанні приводу в системах обчислювальної техніки;
- Відповідність директивам RoHS щодо забезпечення екологічної безпеки експлуатації та утилізації;
- Декілька VFD-E можуть бути з'єднані в паралель у ланці постійного струму для спільної регенерації енергії гальмування. У цьому випадку перенапруга не допускається та енергія гальмування розподіляється рівномірно;
- Модульна конструкція VFD-E та велика кількість плат розширення такі як, плата входів/виходів (I/O card), плата реле, плата енкодера (PG card), USB-карта та ін., дозволяють гнучко змінювати конфігурацію перетворювача для конкретного завдання;
- У базовій комплектації є: 6 дискретних програмованих входів; 2 аналогові входи (4...20мА, 0...10В) і 1 аналоговий вихід; 1 релейний та 1 цифровий (з відкритим колектором) багатофункціональні програмовані виходи.
ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
- Підйомно-транспортні механізми: стрічкові конвеєри, автоматичні двері, заслонки котрі обертаються, невеликі ліфти, лебідки, ескалатори, елеватори, механізми авто-парковки, кран-балки, та ін.
- Харчова промисловість: ломтерізки, міксери, змішувачі, виготовлення макаронів та ін.
- Металообробка: шліфувальні верстати, дрилі, невеликі токарні верстати, фрезерні верстати, опресовування під тиском (фіксатор) та ін.
- Деревообробка: 4-х сторонні поздовжньо-стругальні верстати, пили, деревообробні верстати, нескладні вирубні машини, пристрої нанесення покриття та ін.
- Насосно-вентиляційне обладнання: системи кондиціонування будівель, каналізаційні системи, циркуляційні системи з постійним тиском, насоси для водопостачання будівель, сільськогосподарські насоси, управління температурою в печах, компресори вентилятори для теплообміну, насоси для фонтанів, сушильні камери та ін.
- Паперова/текстильна промисловість: в'язальні машини, кругло- та плоско-прядильні машини, перемотувально-розрізні верстати, друкарські машини, промислові швейні машини та ін.
- Інші області застосування: прасувальні машини, пульверизатори, "біжить" доріжка, намотувачі/розмотувачі, промислові пральні машини, автомийки, пакувальні машини, центрифуги, екструдери, та ін.
Транснаціональна корпорація Delta Electronics відома насамперед тим, що займає перше місце у світі з виробництва джерел живлення, будучи визнаним лідером та експертом у галузі силової промислової електроніки та систем відведення тепла.
Компанія Delta Electronics, Inc. заснована у 1971 році в Тайвані.
Декларована місія компанії - забезпечення споживачів передовим енергозберігаючим обладнанням для покращення якості життя.
Сьогодні DELTA ― це транснаціональна корпорація з річним оборотом понад 7 млрд. USD, що має на кінець 2009 року: 36 заводів, 44 науково-дослідні та інженерні центри, розташовані в Тайвані, Китаї, Європі, Північній та Південній Америці, Кореї, Індії, Таїланді та Японії, із загальною кількістю службовців понад 70 тисяч.
Підрозділ IABU розпочав свою роботу в 1995 році з випуску перетворювачів частоти для керування асинхронними двигунами. Сьогодні підрозділ промислової автоматизації займається розробкою та виробництвом широкого спектру продукції для автоматизації виробничих процесів: перетворювачі частоти, сервопривід, панелі оператора, програмовані контролери (ПЛК), температурні регулятори, лічильники, таймери, конвертери інтерфейсу, датчики тиску, блоки живлення, Ethernet комутатори.
Цей список постійно доповнюється новими елементами та дозволяє OEM/ODM-споживачам та кінцевим користувачам ефективно вирішувати практично будь-яке завдання автоматизації та енергозбереження.
Підрозділ IABU забезпечує технічну підтримку та маркетинг по всьому світу через свої представництва та дистриб'юторів.